На главную
Строительные материалы от фундамента до крыши

  (044) 499 59 45
 (098) 549 59 49     
 (066) 549 59 45

Дров’яна піч для піци MAESTRO
Цена: 7200,00 грн/шт.

Опис:

 

GIRtex MAESTRO – це унікальна мультифункціональна піч, що дозволяє швидко і легко готувати велику різноманітність страв на вогні: піца, м’ясо, риба, овочі та випічка. 

Піч MAESTRO призначена для найбільш ефективного і простого використання протягом сімейного відпочинку та барбекю вечірок на відкритій місцевості.

MAESTRO спроектована для готування лише на дровах чи вугіллі.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ НІЯКІ ІНШІ ВИДИ ПАЛИВА ОКРІМ ДРОВ ЧИ ВУГІЛЛЯ, А ОСОБЛИВО МАТЕРАЛИ НЕВІДОМОГО ПОХОДЖЕННЯ!

 

Для розпалювання печі використовуйте тонкий хмиз чи інші екологічні види твердих легкозаймистих розпалювачів. Не використовуйте легкозаймисті рідини та рідкі розпалювачі, такі як бензин чи спирт.

Піч поставляється у розібраному стані. Кожна з конструкційних деталей набору пронумерована від 1 до 12. Повний комплект печі включає в себе: • 48 одиниць фасонних виробів з шамоту (конструкційні елементи); • Пластикова ємність з 10кг спеціального готового до використання мертелю GIRtex Contact-39; • Рукавички та кельма для зручності монтажних робіт; Всі конструкційні елементи вироблені з вогнетривких матеріалів (шамоту) та мають вогнестійкість вище 1690°С Достатньо лише однієї людини для монтажу печі протягом 1–3 годин. Всі елементі та матеріали необхідні для монтажу постачаються цьому комплекті і готові до використання без додаткової обробки.Приготуйте постамент (з цегли, каменю чи металу), на який буде збудована піч. Якщо постамент металевий, зверху необхідно зробити цегляну кладку (основу) наступних розмірів: Довжина, мм 920±5 Ширина, мм 684±5 Висота, мм 65–75±5 На цегляній основі викладеній на постамент зробіть маркування з довжиною 700мм и шириною 582мм. Це необхідно для викладання поду печі без порушень конструкції та геометрії виробу в процесі монтажу. Монтаж печі потрібно проводити при температурі навколишнього середовища від +8 до +35°С. Ретельно перемішайте мертель перед використанням. Використовуючи готовий мертель GIRtex Contact-39 з комплекту, викладіть нижній шар (под) печі використовуючи елементи пронумеровані №1 в межах маркування зробленого на попередньому етапі (Рис. 1) За 5 хвилин до кладки, Змочіть невеликою кількістю води поверхні, що будуть склеюватись. Товщина кожного шва кладки має бути 3 – 5мм. Добдатково обробіть шви деякою кількістю мертелю після кладки.Для наступних етапів монтажу печі виконайте дії згідно  рисунків інструкції,використовуючи елементи № 2 – 12 і готовий мертель GIRtex Contact-39 для їх склеювання.Після завершення монтажу печі проведіть перше розпалення як описано у паспорті. Протягом використання печі MAESTRO дотримуйтесь рекомендацій, зазначених у паспорті, для забезпечення безпечної та правильної експлуатації виробу.

   

Матеріал

Шамот

Вага, кг

140

Довжина, мм

694±5

Ширина, мм

580±5

Висота арки, мм

380±5

Загальна висота (з трубою), мм

675±5

Діаметр труби, мм

110

Площа поду, м2

0,4

Поверхня для готування, мм * мм

550*300

Час нагрівання, хв.

40 – 50

Максимальна робоча температура, °С

400

Вогнетривкість, °С

>1690

 Другие товары из раздела Кирпич огнеупорный (шамотный):