На главную
Строительные материалы от фундамента до крыши

  (044) 499 59 45
 (098) 549 59 49     
 (066) 549 59 45

ГлавнаяНапольные покрытияТеррасная доска RELAZZO → Дошка терасна RELAZZO, Puro 30 x 140, композит

Дошка терасна RELAZZO, Puro 30 x 140, композит
Цена: 427,00 грн/м

Вишуканість на всі часи: Проста та вишукана класика: Дошки RELAZZO puro з їхніми грубими канавками якнайкраще підходять для великих площ. Вони постачаються у двох варіантах: тривкий порожнистий профіль або шляхетний суцільний матеріал (масивна дошка). На вибір пропонуються вісім гарних природних кольорів, тож ви дуже легко підберете потрібний матеріал для будь-якого екстер’єру.

Природний дизайн: Творче, стильне та привабливе рішення: Дошки RELAZZO серій finello й naturo приваблюють поціновувачів оригінального дизайну своїм сучасним і водночас природним виглядом, а також неперевершеними тактильними властивостями: пройтися ними босоніж — справжнє задоволення!

Розкішна довговічність: Шляхетність, розкішність і довговічність: RELAZZO coro & calmo — перлина колекції. Ретельно оброблена масивна дошка, серцевина якої виготовлена в екологічний спосіб з відходів виробництва та вторинної сировини, вражає своєю надзвичайною стійкістю та відповідністю принципам екологічної безпеки!

- 8 природних кольорів, 2 варіанти ширини

- Особлива придатність для великих площ

- Новинка: швидше вкладання, без попереднього свердління

Розмаїття можливостей Виберіть полегшений порожнистий профіль із камерною системою або ж масивну дошку: і той, й інший матеріал легко різати та обробляти. Масивна дошка особливо добре підходить для сходів, сходових майданчиків, а також країв терас і уступчастих конструкцій. Окрім того, на вибір пропонуються два варіанти ширини (140 і 194 мм) і вісім кольорів, тож ви завжди знайдете саме те, що шукаєте.Другие товары из раздела Террасная доска RELAZZO: